05 Aralık 2013

Vodafone Çift Tarife Ücreti Yansıttı!

Tarifemin taahhüdü dolduğu için Vodafone çağrı merkezinden beni aradılar ve yeniden taahhüt vermem durumunda 25 tl fatura geleceğini söyledi. Ancak ay sonunda faturada hem eski tarifemin sabit ücreti hemde yeni tarifenin sabit ücretini yansıttıklarını gördüm. Arayıp şikayet ettiğimde fatura kesildikten 2 gün sonra yeni tarifeye geçirdiklerinden bu şekilde geldiğini söylediler. Ancak bana bunu arayan kişinin açıklaması gerekiyordu. Online tarife değişikliği yaptıysa bunu belirtmeli ve eski tarife ücretinin yansıtılmaması gerekliydi. Sadece 2 gün için 2 tarife ücreti ödemek zorunda değilim. İşlerini düzgün yapmadıkları gibi durumu telafi etmeye çalışmıyorlar bile.

Funda 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,06.12.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi05 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön