02 Mayıs 2014

Vodafone Çift Faturalandırma Yaptı!

Geçen ay kampanyamın son bulacağı için Vodafone tarafından arandım, yeni tarife anlatıldı; yeni tarifeye geçişi kabul ettim. '' çift faturalandırma'' mağduru oldum.Yapmış olduğumuz ilk tarife değişikliği konuşmasında; tarafıma bilgilendirilme verilmiş, eğer ''değişikliği kabul edersem çift faturalandırılacağım'' söylenmiş.

Müşteri hizmetlerine defalarca kez söyledim, her hangi bir bilgilendirme almadım, ya da ilk kampanya detayları aktarılırken nasıl bir gizemli ya da üstü kapalı belirttiyse, ben algılayamadım.

Gülay 97 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz probleme yönelik inceleme sonuçlanmış olup, aynı konulu mailinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği 05.05.2014 tarihinde bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

  • Gülay06 Mayıs 2014

    Taahhüdüm biteceğinden dolayı yeni kampanya hakkında bilgilendirilme yapıldı, yeni kampanyaya geçiş yapıldı. Fakat müşteri hizmetlerinin asıl hedefi müşteriye ''çift faturalandırma'' yapmak olduğundan ötürü; memnuniyetsizlik had safhada.

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön