22 Mart 2014

Vodafone Çift Fatura Yansıttı!

1 yıl boyunca Red Mini tarifesi kulladım. Süre dolunca Red Classic tarifesine geçiş yaptım. Her ayın 15'i kesim tarihiydi.Yeni tarifeye 21'inde geçildiğinden bana çift fatura yansıttılar. Tarifem biter bitmez geçmek istediğimi müşteri hizmetlerine bildirmiştim.Faturam 65 tl gelmesi gerekirken 139 tl geldi.

Gerçekten mağdur durumdayım. Bir yıl boyunca her faturamı günü gününe yatırdığım halde bu durumla karşılaşmam beni ciddi derecede üzdü.Vodafone işi tamamen ticarete dökmüş. Müşteri memnuniyeti diye bir şey yok anladığım kadarıyla.Faturamda düzeltme yapılmazsa ailemin ve benim Vodafone'le hiçbir şekilde bir bağlantımız kalmayacak.

Gamze 125 Okunma

Cevaplar

 • Gamze 26 Mart 2014

  vodafone hatasını anlayıp faturamda 67 tl'lik bir indirim yaptı.Umarım tekrar aynı durumla karşılaşmayız.

 • Gamze 26 Mart 2014

  Vodafone hata

 • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Gamze 22 Mart 2014

  Martın 28'i son ödeme tarihim umarım o tarihe kadar olumlu bir dönüş alırım.

 • Vodafone Temsilcisi22 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön