13 Şubat 2014

Vodafone Çift Fatura Yansıttı!

Ben red mini paketinde iken bana Vodafone'dan telefon geldi ve tarifemi değişmem için öneride bulunuldu. Bende kabul ettim ama bana iki fatura yansıtılacağı söylenmedi. Söylenseydi kabul etmezdim itiraz ettim bana görüştüğüm bayan görüşme kaydınızı dinlediğini ve gerçekten bana bildirilmediğini söyledi. Şikayetimi kaydettiğini söyledi ama tekrardan aynı fatura olduğunu gördüm.

Tekrar aradığımda itirazınız değerlendirilmiş haksız bulunmuşsunuz dinlemeler sonucunda dendi. Ben itiraz ediyorum bana da dinletin o zaman dedim istediğiniz yere şikayet edin size dinletme yetkimiz yok dendi. Mağdur edildim en azından tarafıma dinletilip duy işte sende kabul etmişsin denmesini istiyorum şikayetçiyim.

İsmail 86 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön