10 Eylül 2013

Vodafone Çift Fatura Yansıttı!

1 sene önce beni Vodafone genel merkezden arayarak; "kullanmakta olduğunuz RED tarifesini eğer 12 ay taahhütlü kullanırsanız 85 yerine 70 lira ödeyeceksiniz." diye teklifte bulundular. Bende uygun olduğunu düşünerek kabul ettim ve 26 Eylülden itibaren kullanmaya başladım.

Yine bu sene temmuz ayında genel merkezden arayarak aynı şekilde bir kampanya olduğunu ve kabul edip etmeyeceğimi sorduklarında bende daha az ödeyeceğimi düşünerek kabul ettim. Fakat müşteri ilişkilerindeki konuşmalarında da söyledikleri gibi sistemlerindeki bir hatadan kaynaklanan durumdan dolayı 2013 Eylül ayında beni çift fatura, yaklaşık 150 lira gibi bir ücretle faturalandıracaklarını söylediler. Bu durumda ne yapacağız.

Mustafa 46 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa13 Eylül 2013

  Uzun zamandır gecikmesiz ve kuruşu kuruşuna faturasını ödeyen bir müşterisi olarak bu şekilde bir tavır ve davranış beklemezdim. Çözüm için beni memnun edecek hiçbir adım atılmadı. Vodafone yöneticilerinin becerisizliğidir bu. Tamamen sistemlerinin kötü olasını müşeterisine yansıtan ve büyük olduklarını savunan bir firma.O kadar şikayet ettim bir müşteri operatörlerinden başka gerçekten yetkili bir yönetici ilgilenmedi bile.

 • Mustafa11 Eylül 2013

  Hiç bir kullanıcı iki tam aylık faturayı onaylamaz. benim onayladığım, ay başından itibaren 7 günlük faturamın eski tarifem üzerinden, son 23 günlük faturamın yeni tarifem üzerinden hesaplanarak yansılmasıydı. Üstelik bana eski kampamyam bittiği tarihten itibaren yeni kampayaya başlayacağım söylendi fakat 7 gün gecikmeli ve bilgilendirmeden geçiş yaparak beni anlık tarife değişikli şeklinde faturalandırdınız. Eğer gecikmeli değişiklik olmasaydı anlık tarife değişikliğide olmazdı.

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön