09 Temmuz 2013

Vodafone Çift Fatura Uygulanması!

Eşime ait olan 250 dk her yöne 21 TL +1 TL 250 dk kampanyası 15-6-2013 tarihinde sona ermiştir. K*** isimli müşteri temsilcisi 16-6-2013 tarihinde arayıp tarife yenilemek istediğini söylemiş sözlü onayını almış ve 25 TL' lik fatura 50 TL olarak gelmiştir. Şirket yetkilileri sürenin dolduğunu yenileme nedeniyle bunun yapıldığını söylemektedir. Süre takibini yapmak abonenin görevi midir neden 1 gün sonra aranmaktadır bilinçli mi yapılmaktadır.

Emin 168 Okunma

Cevaplar

  • Emin 09 Temmuz 2013

    Firma kendi doğrularını savunmaktadır neden böyle uygulama yapıldığını açıklayamamaktadırlar çift fatura göndermenin ticari ahlakta yeri varmıdır bunu açıklasınlar.Detaya girmek istemiyorlar çünkü haksız olduğunu biliyorlar bahsettikleri dönüş buraya başvurmadan önce olmuştur ancak yeterli açıkama yapılmamıştır

  • Vodafone Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön