15 Mayıs 2013

Vodafone Çift Fatura Ödetme Zorunluluğu!

11.04.13 tarihinde Genç Avantaj olan tarifemi Genç Avantaj Ekstra tarifesine yükselttim. Tarife
ayrıntılarında herhangi bir geçiş ücreti olmadığı yazıyordu.

Tarife ayrıntılarında "İlk faturada aylık sabit ücret ve dakikalar, aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir." yazmasına rağmen bana çift fatura kesildi ve 61.70 TL ödemeye mecbur bırakıldım. Fatura kesiminden 3 gün sonra tarife değişikliği yapmama rağmen bütün bir ayın faturası da bana yansıtıldı.

7-11 Nisan arası dönemi olması gerektiği gibi eski tarifem, 11 Nisan - 6 Mayıs arasını yeni tarifemden ödemek istiyorum. her iki tarifenin bir aylık ücretini ödemeyi reddediyorum.

Berk 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınıza ait paket değişikliği işleminin sesli yanıt sistemi üzerinden yapılması ve uyarı olmaması sebebiyle yansıyan toplu süre ücreti miktarınca ( 30 TL) alacak girişi gerçekleşmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön