23 Ağustos 2013

Vodafone Çift Fatura Kesti!

Hatta tanımlı tarifeyi daha uygun olması bakımından Cep Avantaj 500 tarifesine dönüştürdüm. İşlemi 16 Temmuzda öğle saatlerinde gerçekleştirdim. Aynı günün sabahı 10.00 sularında ise önceki faturadaki bir sonraki fatura dönemine geçmiş bulundum.

İlgili Vodafone Abone Merkezi bana önceki tarifemde kaldığım süre kadar ücret kesileceğini söyledi. Kısaca eski faturamdan gelen 24 liralık bedelin yalnızca 1 günü için 24 liranın 3'de 1'ini faturama yansıtacaklardı. Sonuçta operatör de değiştirmedim. İki adet fatura çıkarttılar. İlk faturamın tamamının kesilmesinden şikayetçiyim.

Alper 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,537844****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,memnuniyetiniz kapsamında iade işleminiz sağlanmıştır.15.09.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanızdan alacaklı olduğunuz tutar düşülüceği bilgisini iletmek isteriz. http://www.vodafone.com.tr/Kontor_Islemleri/Cep-Lira-Yukleme.php Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Alper26 Ağustos 2013

    Abone merkezinizdeki personeliniz ya hic bir sey bilmiyor yada bilerek yanlis bilgi veriyor.sirket politikanizi anlamis degilim ve memnun da degilim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön