31 Ağustos 2013

Vodafone Çift Fatura Gönderdi!

0544846**** /0543606**** nolu tarife değişikliği için, Vodafone müşteri hizmetlerinden aradılar. Değişiklik için bende kabul ettim fakat çift fatura uygulanacağını belirtmediler. Ağustos ayı faturam 64,80 ve 54,80 TL geldi ve 1 adetini ödemek zorunda kaldım. Diğerini daha ödemedim. Ayrıca 0543606**** faturamda ise internet kullanmadığım halde 2 günlük data kullanım ücreti 15.04 TL faturama yansıtıldı.2 farklı numaram ve fatura için fazla yansıtılan ücretlerin tarafıma iadesini talep eder.

Vedat 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. 0543606**** nolu hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 15.08.2013 tarihli dönem faturanıza vergi tutarları ile birlikte 18.19 TL data kullanımı yansıdığı ve ücretlendirilmenzde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. 0544846****nolu hattınız üzerinde yapılan kontrollerde tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön