13 Ağustos 2013

Vodafone Çift Fatura Gönderdi!

Vodafone'da cihaz kampanyam bitti. Bende daha ucuz olan bir tarifeye geçmek istedim. Şimdiki faturam 1000dk 45 TL yeni kampanya 1000dk 35 TL fakat Vodafone'daki eleman bana eğer şimdi değişirsem çift fatura ödeyeceğimi söyledi. Bende faturam kesildi bir gün geçti. Bir günlük fatura öderim dedim ama Vodafone'un 1 aylık ücreti keseceğini Vodafone'un böyle bir kuralı olduğunu söyledi. 1 gün için 1 ay ücreti ödemek Vodafone müşterilerini saf sanıyor. Ben artık Vodofone'lu olmayacağım.

Ufuk 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. 0505377**** nolu hattınız üzerinde yapılan kotrollerde paket değişikliği işleminizin görüntülenemediği bilgisini aktarmak isteriz. Fatura kesim tarihinizden sonra yapılan paket değişikliği işlemlerinde yeni fatura dönemine girilmesi sebebiyle tarife değişikliği yaptığınız tarih itibariyle çıkan ilk dönem faturasında bundle(toplu süre) ücretinin ilk tarife için tamamı,seçilen tarife için kullanılan gün kadar ki bedeli yansımaktadır. Aynı şekilde hak edilen dakikalarda kalan güne göre hesaplanarak eklenmektedir. Mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön