10 Mayıs 2014

Vodafone Çift Fatura Gönderdi!

Vodafone 2 ay önce beni aradı ve yıllık taahhüdünüz bitmektedir dedi ve bana bir kampanya sundular.Ben düşüneceğim dedim ve kapattım sonra geri arayarak tekliflerini kabul ettim ama bana ay sonuna çift fatura yansıtılacağını hiç bir şekil de söylemediler ve bana çift fatura yansıttılar. Faturayı ödedim Vodafone'dan kimse bana geri dönmedi.

Ben tekrar aradım arkadaşlar ses kaydını dinlemiş size söylenmiş bende ısrarla söylenmediğini ki eminim, ses kaydını bende dinlemek istedim ama dinletmediler. Kimbilir benim gibi kaç kişiye bunu yapıyor? Ben 30 tl ile batmam ama Vodafone 1000 kişiden bu parayı alsa. Ayrıca insanlar saf mı ya iki fatura yansıtılacağını bile bile tarife değiştirsin?

Şeref 71 Okunma

Cevaplar

  • Şeref15 Mayıs 2014

    çözüm sunmadığınız konuda size ne için geri dönüpte zaman harcayayım yada moralimi bozayım. ben faturayı ödedim paramı iade edecekmi vodafon? ben 30 tl ile batmam belki vodafon kendini kurtarır

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 12.05.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön