03 Mayıs 2013

Vodafone Çift Fatura Gönderdi!

Sözleşme süresi biten internet paketimin iptal edilmesi için başvuruda bulundum. Daha sonra bana yeni bir teklifte bulundular ve kabul ettim. Fakat o ay çift fatura yansıyacağıyla alakalı hiçbir bilgi vermediler. gelen çift faturaya itiraz ettiğimde tutarsız bilgiler verdiler. Kah çift fatura kah kotayı açmışınız dediler bir önceki aradığım müşteri temsilcisi siz bu 75 tl lik faturayı ödeyin, gelecek ay size uygulayacağımız indirimle hiç ücret ödemeyeceksiniz dediğini adım gibi hatırlıyorum. Ama bugün gelen fatura ile vodafone beni şaşırtmadı. Lütfedip 10 küsür tl indirim yapmışlar ve 35 tl lik fatura yansıtmışlar. Problemimi çözmediler. Ben de hat iptali başlatıyorum.

Mehmet 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,542544****nolu hattınız üzerinde yapılan kontrollerde faturanıza yönelik gerekli düzeltmeler sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön