10 Şubat 2014

Vodafone Çift Fatura Gönderdi!

29 Ocak 2014'teki yazdığım şikayetim için hala dönüş yapılmamıştır.Vodafone insanları kandırmayı bıraksın artık.Vodafone müşteri hizmetlerinden tele satışla tarifemi uzatmak için arıyorlar.Tarifemiz 12 ay taahhütle uzatılıyor.Benimle konuşan arkadaş çift fatura gelir falan demiyor.Bu ay konuştuğunuz kadar ve yeni paket ücretini ödersin dedi.

İlk faturam çift fatura geldi.Arkadaşları aradım anlattım.Kontrol edip biz sizi arayalım dediler.Mesaj atmışlar faturanızda hata yoktur diye. Şimdi benim fatura kesim tarihim ayın 21'i ama paketimi ayın 23'ünde uzatıyorlar.İnsanları saf yerine koyuyorlar. 2 günlük kullanmak için bir aylık fatura alıyorlar. Vodafone bu yapılan hatayı düzelt artık!

Nurol 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Nurol13 Şubat 2014

    Vodafone 29 ocak 2014 ten beri benimle iletişime geçmedi.Kendi destek hatlarındanda yazmış olduğum maillere ve buradaki şikayetimede standart cevap yazıp bekletiyorlar.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön