10 Şubat 2014

Vodafone Çift Fatura Gönderdi!

0535699**** no'lu hattımın taahhüdü bitmesine 15 - 20 gün kala Vodafone müşteri temsilcileri beni aradı ve bana hattımızdan memnun musunuz tarifenize devam etmek ister misiniz diye sordu. Bende memnum olduğumu ve aynı tarifeye devam edebileceğimi söyledim. Müşteri temsilcisi de bana tarifeniz bittiğinde bir sonraki gün gene aynı tarifenin geçerli olacağını söyledi. Fakat bunu akabinde bana çift fatura gönderdiler. Sebepleri ise taahhüt günü bitmeden başka tarifeye geçmişim. Şimdi cezası ne olursa olsun ödeyeceğim ve hattımı iptal ettireceğim.

Muammer 115 Okunma

Cevaplar

  • Muammer 18 Şubat 2014

    542 arıyorum bizim yetkimiz yok biz yorum yapamıyoruz deniliyor. Bozacının şahidi şıracı misali cevap veriliyor...

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 15.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön