25 Ocak 2014

Vodafone Çift Fatura Gönderdi!

15 yıldır Vodafone abonesiyim ve 3 adet hattını kullanmaktayım. Eşim ben ve oğlumun hatlarından bir tanesi 25 tl'ye 500 dakikalık kampanya kapsamındaydı, aradılar süreniz doldu. Kampanyayı 1 yıl taahhütle uzatır mısınız dendi, kabul ettik. Aradan 1 ay geçti baktık ilk fatura geldi 51 tl geldi. Aradık geri döndüler, yanlışlık yok bu faturayı ödeyin dendi. Ödeyeceğim ama 3 hattımı da başka şebekeye geçireceğim ve eşime dostuma da bunun propagandasını yapacağım.

Murat 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 01.02.2014 tarihin de saat 14:33 de ve 01.02.2014 tarihin de saat 16:09 da ve 02.02.2014 tarihinde saat 12:16 da irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön