02 Ağustos 2013

Vodafone Cezai İşlem Uygulandı!

Geçtiğimiz hafta 2 yıldır ödediğim iPhone 4 kampanyasının iptal edilmesini ve yerine iPhone 5 kampanyasının taahhüt edilerek devam etmek istediğimiz telefondaki kişiye söyledim. O da bana: "F. bey taahhüdü bozdurursanız cezai işlem uygulanacak 60-70 TL civarında" dedi bende "tamam cihaz alabileceksem kabul ediyorum cezayı" dedim. Cezayı hemen faturaya yazdılar. "Şimdi hemen alabilir miyim? cihazı" dedim "hemen alabilirsiniz" dediler.

Aşağı Vodafone'a indim cihazı 6 gün geç ödeme olan faturam yüzünden vermediler. Hem cezayı yedik 200 TL fatura geldi hem telefonu alamadık hem de gittik oradaki adamlara burada işletme sahibi olarak mahcup olduk. Bir de mahcup olmamak için 2000 TL'ye telefon aldık.

Ferhat 161 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat02 Ağustos 2013

    mantıklı olmayan cevaplar vermeyin yani cihaz alabilmem için telefondaki şahıs iptal etti diyorum anlamıyorsunuz galiba iptal etti ve cihaz alabilirsiniz dedi alamadım birde üzerine ceza bedelini ödeyeceğim çözüm hala sıfır

  • Vodafone Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda cayma bedeli yansıtılacağı bilgisinin yer aldığı ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağını belirtmek isteriz. Cihaz Kampanyalarına ait esaslar sabit olmakla beraber tarafımızca müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz. Mevcut uygulama bu yönde olup görüşlerinizin ilgili birimler ile paylaşılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön