16 Ocak 2014

Vodafone Cepte Wifi İçin Ekstra Ücretlendirme Yaptı!

Wifi modemi satın aldım kota aşımı olmadığını söylediler. Onayım olmadığı halde kafasına göre Sımsıcak servislerine üye olmuş faturama 12 TL bedel yansıtılmış. Başka bir servis olsa demek ki 100 TL kafasına göre ücretlendirme mi yapacak? Bilgisayarımdan wifi ile bağlandığım cihaz nasıl benim adıma SMS ile abone olabiliyor anlamış değilim.

Cep telefonunuzdan onay vermişsiniz dediler. Data hattı bu modemin içindeki hattın numarasını bile bilmiyorum. Data hattı bu nasıl böyle bir servise abone olabiliyor wifi modemlerinde Güvenlik Protokolü Sorunu var. Vodafone hattın iptalini istiyorum!

Açağlar 67 Okunma

Cevaplar

 • Açağlar25 Ocak 2014

  Hiçbir gelişme yok ilgi yok kendi hatanız faturayı ben ödedim vodafon bitti artık zorunlu sözleşmeler bitsin hattımı TURKCELL e taşıycam

 • Açağlar18 Ocak 2014

  Otomatik cevap, çözüme yönelik hiçbir gelişme yok.. Ben bilgisayarımdan gereksiz reklamlardan dolayı bir erotik sitesine abone oluyorum vodafone uyuyor.. bir haftadır doğru düzgün giremiyorum korkumdan zaten çekmiyor da 3G abonelik bitsin direk kapatacağım! haftaya da cep telefonumun taahütü doluyor onu da artık TURKCELL yada AVEA ya taşırım !

 • Vodafone Temsilcisi17 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.01.2014 tarihinde mail adresinize, müşteri hizmetleri maili üzerinden yanıt verildiği görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön