17 Aralık 2013

Vodafone Cepte İnternet Çok Yavaş!

45 TL karşılığında Vodafone esnaf tarifesinden yararlanmaktayım. Ayrıca bu tarifeye özel 20 TL karşılığında 5 GB cepte internet tarifesinden de yararlanmak istedim ama internete girerken neredeyse sayfa açılmıyor. Defalarca 542 müşteri hizmetlerini aradım. Bulunduğum bölgede 3G olmadığı ve ondan dolayı yavaş olduğu belirtiler.

Konu ile ilgili kayıt açıldı ama sorun 3G değil ben bu cihazımla 3 ayrı ilde denedim Şırnak, Mardin ve Batman'da denedim üç farklı cihazda kullandım değişen bir şey olmadı. Tekrar aradığımda bu durumda yapabilecek bir şey olmadığını belirttiler. Bu şekilde devam ederse şirket olarak adıma kayıtlı ve personellerime kayıtlı olan tüm numaralarımızı başka operatöre taşımak zorunda kalacağım.

Celil 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 18.12.2013 tarihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön