Vodafone Cepnet Bakiyemden Sürekli Kesinti Yapıyor!

Kasım Ş. |

Vodafone'un Cepnet abonesiyim. Yükleme yapıldıktan sonra geriye kalan bakiyemden sürekli kesinti yapılıyor. Ayrıca müşteri hizmetlerinden bu kesintilerin neden kaynaklandığını öğrenmek istediğimde de cevap verilmiyor zaten Cepnetin hızı çok düşük amaç bizleri abonelikten vazgeçirmekse kapatılsın daha iyi.

Kesintilerimin detaylandırılmasını ayrıca Cepnet hızının artırılmasını talep ediyorum verdiğimiz paranın hakkını alamıyoruz....

Etiketler :

İnternet/3G Hız İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  12:13

  Değerli Abonemiz,

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Cepnet paketinizin tanımlandığı tarihten itibaren, internet bağlantınızı ücretsiz olarak sağladığınız. görülmektedir.Cep avans ve kullanım vergisi nedeniyle düşüm gerçekleşmiştir.Hattınızla ilgili sorun bulunmamaktadır..

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Kasım
  12:48

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."