Vodafone Cepİnfo İptal Edilmiyor!

Ayşe B. |

Vodofone Cepinfo'dan bedava komik video yüklemek için mesaj geldi. Sürem bitti iptal etmek istiyorum ama iptal edilmiyor.

Etiketler :

Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mart
  20:50

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden hattınıza ait özel servis kullanımına yönelik hizmeti veren firmadan bilgi talep edilmiştir.

  " 7070 servislerinde” Taraftar ve Foto haber” üyeliklerinizin bulunduğu, mailiinze istinaden 27.03.2013 de iptali sağlandığı bilgisi alınmıştır.

  Özel servislere abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır.
  Vodafone şebekesi sadece hattın kullanılması yönünde hizmet vermekte olup, özel servislerin farklı firmalar tarafından hizmete sunulduğunu hatırlatmak isteriz.

  Hizmeti veren CE firmasına ait Müşteri Hizmetleri numarası 5427573332’dir. İlgili firmaya ait Müşteri Hizmetlerine 7 gün 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 26 Mart
  11:04

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri