01 Şubat 2014

Vodafone Cep Telefonu Imeı Çalışmıyor!

10.04.2013 tarihinde 12035 fatura numaralı Gökser İletişim Teknoloji ve İletişim Hizmetleri'nden Vodafone hattımın tarifesine ek olarak Samsung pocket GT-S5301 model cep telefonu cihazı aldım.

Vodafone faturalı hattımın tarifesine ek olarak aldığım cep telefonu cihazı ımei numarası çalışmıyor. Konu ile ilgili cihazı aldığım Vodafone bayiisi Gökser İletişime gittim. Bana yasal olmayan yollardan imei atılacağını söyledi. Garantisi devam eden bir cihazın bu uygulama ile garanti dışı kalacaktır.

Bana kolon cihaz formu doldurup BTK' ya göndererek sorunumu cözmek yerine kanunsuz şekilde Imei atmayı teklif eden firmadan şikayetçiyim.

Cumhur 80 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 06.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,89 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön