06 Şubat 2015

Vodafone Cep Şubelerinde İlgi Yok!

Adıma kayıtlı olan 0 555 26***** numaralı Vodafone hattımı kardeşime devretmek için Avanos'da Vodafone olmadığı için Nevşehir'e giderek Vodafone cep merkezi olan Kızıltanlar İletişim'e gittim. Bizden önce sadece bir müşteriyle ilgilenirken bize neden geldiğimizi sordular. Bizde hat devretmek istediğimizi söyledik. Bize sert bir biçimde elindeki işin uzun süreceğini ve bizimle ilgilenemeyeceğini "Y." adlı personeliniz söyleyerek bizi Özsa İletişim başka bir cep merkezine yönlendirdi. Daha sonra Özsa İletişim'e gittim. Oradaki personelde sistemlerinin bir haftadır devir işlemlerine kapalı olduğunu söylediler. Hat devretmek için para ödememize rağmen neden devretmek için bizi süründürüyorlar?

Melek 1.140 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön