05 Eylül 2013

Vodafone Cep Sağlık Kartımı Göndermedi!

13.08.2013 tarihinde Vodafone cep sağlık kartı başvurusunda bulundum. Beş iş günü içerisinde kartımın geleceği notu çıktı ama hala kart elime ulaşmadı. Neden bu kadar uzun sürdü acaba?

Burak 117 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Vodafone Cepsağlık kartı ile ilgili bilgileri - www.vodafonecepsaglik.com -1120 Çağrı Merkezi - SMS: KART 1120 kanallardan öğrenilebileceğiniz bilgisini paylaşmak isteriz. http://www.vodafonecepsaglik.com.tr/kategoriler/4 Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Burak 08 Eylül 2013

    HALA BANA KARTIMIN ELİME ULAŞMA SÜRECİ HAKKINDA BİLGİ VERİLMEDİ VE HALA BEKLİYORUM

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön