13 Şubat 2013

Vodafone Cep Merkezinin Hatası Yüzünden Faiz Ödüyorum!

Vodafone Cep Merkezindeki yetkilinin lira iadesinde yaptığı isim hatası yüzünden 19 gündür mağdur durumdayım ve bu yüzden 15.28 TL kredi kartıma gecikme faizi eklenmiş. Ben bir yetkilinin hatası yüzünden bu parayı cebimden vermek zorunda mıyım?

19 gündür param bir hata yüzünden bana teslim edilmiyormuş ve hatayı bankaya giderek benim düzeltmemi istiyorlar. Tamam düzelteyim de, peki kredi kartı borcuma gelen gecikme faizini neden ben ödüyorum? Zararımın tanzim edilmesini ve bayiye gerekli yaptırımların uygulanmasını istiyorum!

Mahmut 25 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut14 Şubat 2013

    bir yetkili arıyor yanlış göndermişiz diyor, siz geliyorsunuz paranız ödenmedi diyorsunuz bu nasıl bir işlem anlamıyorum?

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2013

    Sayın M*****T**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili verilen bilgiler ile ödeme yapılamadığı ve yeni banka hesap bilgilerinizi 02123675000 numaralı faxa iletilmesini rica ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön