27 Ağustos 2013

Vodafone Cep Merkezinde Yanlış Bilgilendirme Sonucu Haksız Taahhüt Cezası Yansıtıldı!

Vodafone hattımın taahhüdünün bitip bitmediğini öğrenmek için Santral Garaj Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Kent Meydanı Alışveriş Merkezi No:64 K:-2 Küplüpınar, Osmangazi, Bursa adresinde bulunan cep merkezine sordum. Bilgisayardan baktılar hiçbir sakınca olmadığını söylediler. Bende başka bir operatöre geçiş yaptım ve bana şuan taahhüdümü 2 gün kala bozduğum için ceza kesiyor Vodafone.

Bugüne kadar yaklaşık 10 tane müşteri temsilcisiyle görüştüm. Hepsi işlerine geldiği gibi konuşuyor. Bu hak mıdır hukuk mudur? Vodafone reklamlarında mutluluğunuz için cep şubelerine bekliyoruz diyor ama cep şubelerinin yanlış bilgilendirmesinin cezasını kullanıcılardan çıkartıyor! Uygulanan cezanın kalkmasını istiyorum.

Kadriye 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, imzalanan taahhütnamede taahhüt süresine yönelik bilginin mevcut olduğunu " ******* numaralı hattımı taahhütnameyi imzaladığım tarih itibarıyla en az taahhüt süresi olan on iki fatura dönemi boyunca kullanacağımı bilgiğimi " ifadesi ile açıkça belirtildiğini hatırlatmak isteriz. Bu bağlamda takip yükümlülüğünün kullanıcıya ait olduğunu, uygulamada sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön