29 Mayıs 2014

Vodafone Cep Merkezinde Bana Ait Olmayan Fatura Görünüyor.

Bu gün faturamı ödemek için gittiğim Vodafone cep merkezinde 2013 yılına ait ödenmemiş 61.70 tl tutarında borç görünüyor.Bu tutar doğru değildir, böyle bir borcum yoktur. Telefonla ulaştığım müşteri hizmetleri de bu borcu göremememektedir.

Zaten Vodafone merkezindekiler de bir ekranda gördüklerini ancak başka bir ekranda görünmediğini söylüyorlar.Olmayan borcumla ilgili, müşteri hizmetlerinizle yaptığım 15 dakikalık ücretli görüşmenin ücretinin tarafıma iadesini ve bu yanlışlığın en kısa zamanda düzeltilmesini istiyorum.

Sinan 223 Okunma

Cevaplar

 • Sinan20 Haziran 2014

  hala bir gelişme olmadığı gibi dikkate alıp dönüş yapan bile olmadı.

 • Sinan18 Haziran 2014

  hala borç görünüyor.hakkımı mahkemede arayacağım.

 • Sinan13 Haziran 2014

  Vodafone cep merkezlerinde hala 2013 yılına ait ödediğim ve bana ait olmayan bir borç görünüyor.bu borç müşteri hizmetlerinizde görünmemekle birlikte ekranda çıkması beni rahatsız ediyor.fATURA TAHSİLAT SORGU ekranında çıkan bu hatanın düzeltilmesini ve artık görünmemesini istiyorum.Aksi taktirde ekran görüntüsüyle birlikte göndereceğim resmi bütün facebook, twiter ve linkedin hesaplarımda yayınlayarak ''Vodafone hayali borç çıkarıyor, kontrol edin yoksa durduk yerde borçlu çıkabilirsiniz baslığı altında paylaşmalarını isteyeceğim herkezden.Turkcelden size geçtiğim günden beri kasıtlı olarak beni mağdur etmeye calısıyorsunuz gerekirse tüketici hakemine ve tazminat için mahkemeye basvuracağım.

 • Sinan13 Haziran 2014

  henüz cözülen bir durum yok, hala bana ait olmayan borc sorgu slipinde cıkıyor.Belge elimde

 • Vodafone Temsilcisi02 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 02.06.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi29 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön