10 Mayıs 2013

Vodafone Cep Merkezi Söylediklerini İnkar Ediyor!

20 Nisan tarihinde Adana Optimum AVM'deki Vodafone bayisine giderek hattımın yurt dışına açık olup olmadığını ve hangi tarifeden konuşacağımı sordum. Red tarifesi var, günde 9,9 liraya dilediğiniz kadar konuşabiliyorsunuz denildi. Sonra Hollanda’ya gideceğimi öğrenince, orası RED ülkesi olur dedi. Ben de ertesi gün Hollanda'ya gittim. 3 gün orada kaldım.

Ülkeme dönünce 200 liralık faturayı öğrendim. Müşteri Hizmetlerini aradım. Bayisinin beni eksik yönlendirdiğini söyledim. Bayiyi aramışlar, o da demiş ki müşteri geldi ve sadece yurt dışına açık olup olmadığını sordu. Vodafone’da bu beyan üzerine benim dosyamı kapatmış. Bu merkezlere gidip bir şey sorarsanız mutlaka kayda alın.

Bülent 28 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanmış, Vodafone cep merkezi ile gerekli bilgi alışverişleri yapılmış olup, faturanıza müdahalede bulunulmadığını iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön