Vodafone Cep Merkezi Bakiyemi İade Etmedi!

Mustafa U. |

10/01/2015 tarihinde saat yaklaşık 17:10 civarında İstanbul Kadıköy Tepe Nautilus Alışveriş merkezindeki Vodafone Cep merkezi olan Mitur İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. Tabelası yazan cep merkezine gidip taşımış olduğum hattımdaki bakiyenin banka hesabıma iadesini istedim, görevli E.. Bey ve cep merkezindeki diğer çalışan bayan, müşteri hizmetlerini aramam gerektiği söyledi, sonra bende aşağıdaki ekte ki yerde böyle demediğini söyledim, taşıdıktan sonra 1 ay bekledikten sonra başvurabilirsiniz dedi. Bende bakiyenin iade talebinin 3 ay içerisinde herhangi bir zamanda talep edebileceğimi söyledim. Biz yapamıyoruz dedi, bende şikayet etmek zorunda kalacağım dedim, edebilirsiniz dediler.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa U.
  27 Temmuz
  10:29

  Bizden gelen şikayetleri titizlikle değerlendirseniz, bizde buraya şikayet yazmak zorunda kalmaz direk size söyler çözüm buluruz!

 • 12 Ocak
  11:36

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.