24 Ağustos 2013

Vodafone Cep Merkezi 5 TL'lik İşlem Ücretini 25 TL İstiyor!

Yurt dışından gelen cihazımızı Vodafone Cep Merkezinde pasaport ile kayda geçirmek istedik. İzmir Fahrettin Altay Meydanındaki Eşrefpaşa Telekom adlı cep merkez, Vodafone tarafından 5 TL olarak verilen işlem ücretini 25 TL olarak almak istedi.

Konuyla ilgili olarak Vodafone özel müşteri hattı ile 3 kez görüşüp şikayette bulundum, her defasında bu cep merkez ile görüşüp uyardıklarını ve işlemi 5 TL'ye yapabileceğimi söyledikleri halde bana yine aynı fiyattan işlemi yapacakları, Vodafone'dan kendilerine bilgi gelmediğini söylediler.

Eşrefpaşa Telekom'u son kez arayıp, resmi olarak 5 TL bildirilen bu işlemi nasıl 25 TL'ye yaptıklarını sorduğumda telefonu yüzüme kapattılar.

Neşen 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında Vodafone cep merkezi tarafından arandığınız tespit edilmiş olup, sorununuz giderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön