29 Nisan 2013

Vodafone Cep Kamu Maxi Tarifesine Geçiş!

506 227 **** no. lu hattım ile ilgi + 1 tl ödeyerek cep kamu maxi tarifeye geçebilirsiniz dediler, işlemin ne zaman sonuçlanacağını sormama rağmen 13. 03. 2013 te görüşmüşüz ve 23. 03. 2013 te tarife hattıma tanımlanmış. hesap kesimim 21. 03 olduğundan hem mevcut hemde yeni tanımlanan tarifenin ücretini faturama yansıttılar.

Aradım işlemin 10 gün sonra yapıldığını ve hatanın bende olmadığını söyledim, hata yok dediler. 6 tane aktif hattım var, 21. 04 te hesap kesimim var başka operatöre taşıyacağım. Etrafımda ne kadar insan varsa Vodafone dışında bir operatöre geçmeleri için çalışacağım. Hatlarımı taşıyınca niye taşıdınız diye arayıp sorsunlar, o zaman görüşürüz sevgili Vodafone.

Yaşar 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,506227****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetinize yönelik 03.05.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön