18 Eylül 2014

Vodafone Çekmiyor, Aboneliğimi Bitirincede 110 TL Cayma Bedeli Talep Etti!

Vodafone'da bireysel faturalı hat sahibi iken, Eylül 2014 ayı başında Etimesgut Aşağıyurtçu
Mahallesi 4471 sokağa taşındım. Bulunduğum adreste Vodafone hattımla konuşamadığımdan aboneliğimi kapatmak zorunda kaldım. Vodafone’dan kaynaklanan erişim hizmeti, baz istasyonu yetersizliği ortada iken yıllık abonelik taahhüdümü öne sürerek 110 TL ek fatura çıkartılmıştır.

Vodafone, baz istasyonu eksikliği/yetersizliğini giderdiğinde yeniden abone olmaya hazırım. Şirketin kendi baz istasyonu yetersizliğini bana fatura etmesini kınıyorum. Haksız ve kanunsuz olarak talep edilen tutar için; BTK , Tüketici Hakem Heyeti vd. kanallarda şikayet ve itirazda
bulunacağımın bilinmesini istiyorum.

Yakup 212 Okunma

Cevaplar

  • Yakup19 Eylül 2014

    Vodafone, oyalama ve geçiştirme yöntemi izliyor. Bildiğini okuyor. Çözüm yok.

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-09-19 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön