21 Mart 2013

Vodafone Çekmiyor!

3 adet Vodafone hattım var fakat evimde ve işyerimde Vodafone çekmiyor bir kaç ay önce destek istedim ancak çözüm üretilmedi. Kampanyalı olduğu için başka operatöre de geçemiyorum. Evde ve işyerinde telefonum çekmeyince sorun yaşıyorum. Farklı telefon cihazlarıyla da denedim sorun aynı. Çekmiyor. Vodafone kalitesini günden güne düşürüyor. Çözüm üretmenizi rica ediyorum.

Seckin 47 Okunma

Cevaplar

 • Seckin 23 Mayıs 2013

  Sayın Vodafone yetkilileri, işyerimdeki sorun düzeldi fakat evimde halen çekmiyor. Halen beklemedeyim... BİLGİNİZE...

 • Seckin 02 Mayıs 2013

  Vodafone, televizyonlarda dağda taşta her yerde çekiyor, utanmadan bir de "Düşük bir ihtimal ama konuşmanız koptuğunda konuşma sürenizi iade ediyoruz" diyerek reklam yapacağına önce şehrin merkezindeki alt yapısını güçlendirsin. Çok kötü çok... Hiç bir şekilde yardımcı olmuyorsunuz. Başka operatöre geçmek istiyorum, en azından tarife ücretimde indirim yapın kullanamıyorum boşuna ödeme yapmayayım dedim ona da hayır diyorsunuz. TURKCELL bu işi en iyi yapan firma.

 • Vodafone Temsilcisi04 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, sizlerden aldığımız her bildirim için en kısa sürede gerekli aksiyon alınmaktadır. Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Hattınıza ait kapsama alanı sorununuzun ilgili birimler tarafından bölge planlamacısına bildirilmiş olduğu görülmektedir. Bulunduğunuz bölgede istasyon kiralanması için çalışmaların başlatıldığını iletmek isteriz. Söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Seckin 22 Mart 2013

  Daha önce arayıp müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen çözüm üretilmedi. Kampanya anlaşması biter bitmez eski operatörüme geçeceğim.

 • Vodafone Temsilcisi22 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön