Vodafone Çekmiyor!

Gökhan U. |

Adnan Menderes mah. 5. Ceviz sok. no:23 kat:1 d:3 Emek / Osmangazi / Bursa adresinde ikamet ediyorum. Yüksek giriş 1. katta oturmama rağmen şebeke 1 veya 2 kademe çekiyor. Arka odalarda ise hiç çekmiyor. 3G’yi ise neredeyse hiç kullanamıyorum.

Telefonla konuşurken bile pencere dibine kadar gidiyor öyle konuşuyoruz. Bazen, o bile yeterli gelmiyor ses gidip gelmeleri ve hat kopmaları yaşanıyor. Sorun evin önünde ve cama yakın yerlerde olmuyor, ama evin içine girince ve arka odalara gidince sorun başlıyor.

Bu sorunu Vodafone'a daha öncede dile getirmeme rağmen hiçbir iyileşme sağlanmadı. Bu mağduriyetime kısa bir süre içinde bir çözüm bulunmanız rica ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan U.
  18 Şubat
  09:05

  Beni cuma saatinde ararsanız daha çok beklersiniz cevap vereyim diye !

 • Gökhan U.
  18 Şubat
  09:03

  Şehrin ortasında camın dibine kadar gidilip de konuşulan şebeke öperatörü !

 • 31 Ocak
  13:02

  "

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  31.01.2014 12:49 ,31.01.2014 12:58 ve 31.01.2014 13:02 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır.

  İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  "