25 Ocak 2014

Vodafone Çekmiyor.

Daha önce bir kaç kez aranmasına rağmen Bursa Özel Rentıp Hastanesinin 3 katında Vodafone çekmemektedir. Burası bir hastane olduğu için buraya gelen insanların tamamı mağdur durumdadır. Bu konu ile ilgili neden bir şey yapılmadığını anlamadım. Hastane gibi bir yerde acil bir şey olsa kimsenin haberi olmayacak. Lütfen bu konu ile ilgili bir şeyler yapın.

Tayyip 122 Okunma

Cevaplar

 • Tayyip16 Mayıs 2014

  Hala sorunumuz çözülmemiştir aradan 3 ay geçti. bu nasıl bir ilgisizlik, madem bu işi yapmıyorsunuz bende servis sağlayıcımı turkcell olarak değiştiriyorum. Hiç olmasa o burda çekiyor. Tüm yakınlarıma da vodafone ile ilgili rahatsızlığımızı ileteceğim. Hastanemizde de hastalara vodafone servis sağlayıcının hastanemize özellikle hatlarımızı kısıtlayacağını bildireceğim.

 • Tayyip16 Mayıs 2014

  Hala sorunumuz çözülmemiştir.

 • Tayyip28 Şubat 2014

  Bana ulaşılamaması doğal çünkü olduğum katta vodafone çekmiyor. Artık hastane olarak kurumsal hatlarımızı ve personelimizdeki tüm vodafone olan hatlarımızı çektiği için türkcelle geçirmek için adım atıyoruz. Tabiki burda belki 20-30 hattan bahsediyoruz ama hastanemize gelen binlerce vodafone abonesinin maduriyetini nasıl aşacaksınız anlamış değilim. Bu konu ile ilgili kurumsal departmanınıza bile kayıt açtırdık ama sağolsun siz vodafone olarak bizim memnuniyetsizliğimizi dikkate almadınız.

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. ve 28.01.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön