Vodafone Çekmiyor!

Murat G. |

535715**** numaralı hattın sahibiyim. Vodafone'a numaramı taşıdığımdan beri şahsımı arayan kişiler beni aradığında telefonumun kapalı olduğunu söylemektedirler oysa telefonum sürekli açıktır. Daha sonra aradan 5-6 saat geçtikten sonra 7542 mesaj hattından bu kişilerin beni aradığına dair mesaj geliyor.

Vodafone'la sözleşme imzaladığımdan beri işlerim aksamaya başladı. Hiç bir şekilde verim alamıyorum. Birkaç kez merkezinizle görüşmeme rağmen sonuç alamadım.

Telefonumda hiç bir arıza bulunmamakta önceki operatörüm Turkcell'de bu tür sorunlarım olmadı.
Bu nedenle Vodafone'dan ayrılmak istiyorum tarafıma hiç bir maddi külfet yüklenmemesini aksi halde dava açacağımın bilinmesini isterim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  15:31

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, gerekli incelemelerin saglandıgını belirtmek isteriz.

  Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.
  Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Kapsama Alanı ile ilgili yaşadığınız sorun hakkında gerekli araştırmaları yapabilmemiz için, aşağıda yer alan bilgileri eksiksiz olarak tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

  Problemin yaşandığı bölgenin açık adresi
  Problemin yaşandığı alan ( kapalı / açık )
  Mevcut olan sinyal seviyesi
  Tam olarak sorunu ne şekilde yaşadığınız
  Hangi vericiden sinyal alındığı (Ekrandaki istasyon adı )
  Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı
  Problemin yaşandığı saat aralığı
  Problemi yaşayan başka Vodafone aboneleri var mı? ( Biliniyorsa örnek numara )
  Cihazınızdan çağrı başalatılabiliyor mu?
  Arama yapma denemenizde aldığınız yanıt
  Cep telefonu ve irtibat numaranız

  bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek "uydu" butonunu seçtikten sonra, sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "haritalarda ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "bu nedir" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Kasım
  15:29

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.