16 Şubat 2013

Vodafone Çekmiyor!

Vodafone faturalı hat abonesiyim ancak bulunduğum bölgede vodafone çekmiyor. bu sebeplerden dolayı kullanmamama rağmen fatura ödüyorum. vodafone geçtim geçtiğime pişmanım.

Erkan 25 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 17 Şubat 2013

    daha önceden defalarca bildirmemize ragmen hep aynı şeyler ilgileniyoruz ilgileniyoruz yani anlamadığım bir konu burası artık şehir merkezi yani büyükşehir sınırı içerisinde kalan bir bölge bir yayla değil ki anlayamıyorum bu bölgenin halkı ne zaman sim kartını telefonuna takabilecek merak ediyorum.

  • Vodafone Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz.Bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmalar yapılmış olup,değerlendirilmesi için teknik birimlerimize iletilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön