02 Mayıs 2013

Vodafone Çekmiyor!

Yaklaşık 1-2 hafta önce müşteri hizmetleri aranıp bulunduğum bölgeden Vodafone'nun çekmediği bilgisi verildi. Bir kaç gün sonra tekrar aynı konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aramam gerektiğine dair bilgi mesaj geldi. Müşteri hizmetlerini aradım fakat ulaşmak ne mümkün. Direkt bağlanmıyor, farklı seçenekler çıkıyor karşıma. 2'ye bas,5'e bas derken dakikalarca bağlanırım umuduyla bekledikten sonra artık aramaktan vazgeçtim. Sorun giderilmezse başka GSM operatörüne geçerim. Bu kadar basit.

Gulsen 44 Okunma

Cevaplar

  • Gulsen 15 Mayıs 2013

    Sonuç ? Hala çekmiyor. Velev ki, benim bulunduğum yerde çekmiyor, peki ya başkentin merkezinde (Kızılay'da) çekmemesine ne demeli ?? T

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu ,mevcutta planlanan yeni istasyon bulunmadığını, sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön