08 Ekim 2014

Vodafone Çekmiyor.

Eskişehir Sivrihisar Nasrettin Hoca Beldesinde Vodafone'un baz istasyonu kurulunca ev telefonunu kapatıp anneme ve babama iki Vodafone hat alıp kullanalım dedik. İlk bir sene evin içinde iyi çekmediği için dış alanda yüksek bir yere çıkıp görüşmemizi yapıyorduk. Çekim gücü ile ilgili Nisan 2013 yılında iki ayrı reklam filmi çektiler. Reklamın bir tanesi beldedeki evimizin yanında çekildi.

Ben Kocaeli'nde yaşıyorum son bir senedir köydeki ailemle telefon görüşmesi hemen hemen hiç yapamıyoruz ya çekmediği için kapalı ya da telefon açılınca konuşmalar anlaşılmıyor ve kapanıyor. Artık yüksek bir yere çıkmakta fayda etmiyor. Müşteri hizmetlerine bildirdim henüz çözüm yok. Araştırma bile yapılmadı.

Murat 1.180 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 09.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön