Vodafone Çekmeyen Vodem'e Zorla 200 TL'ye 550 TL Aldılar!

Türker A. |

Ben Vodafone'un reklamlarına kanarak Vodem'ine üye oldum. Herkes hatırlar Türkiye'nin % 99 unda çekiyorum muhabbeti ettikleri reklamlar. Hatta bodrum koylarından örnekler vardı. Bende buna güvenerek yer değiştirsem bile çekeceğine güvenerek Vodafone'a geçtim.

Bir ay kullandıktan sonra yer değiştirdim ve beklenildiği gibi net hizmeti yoktu. Nete bağlanıyorsun sayfa 15 dk sonra açılıyor. Video açmak mümkün değil. Söz ettiğim yer 7000 nüfuslu bir belde ve Türkiye'ye hatırı sayılır vergi ödeyen bir yer.

Şimdi soruyorum %1 çekmeyen yer Türkiye'nin büyük çoğunluğu dağları tepelerine denk gelmedi de bula bula rakımı da düşük olan bizim beldeye mi denk geldi? Operatörü belki 20 defadan fazla aradım!

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Mobil Modem Erişim Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Türker A.
  02 Temmuz
  04:53

  cep telefon hattım da vodafone . bir hafta sonra 1 yıllık taahhütünü dolduruyor.anında hattımı başka operatöre taşıyacağım.bu arada tüketici mahkemesinde de tüketiciyi yanıltmaya yönelik vodafonun reklamlarından dolayı vodafona tazminat davası açacağım.neymiş ıssız bodrum koyunda bile internet çekiyor.türkiyenin yüzde 99 unda çekiyor .hadi be .o reklamlara verdiğiniz parayı azaltıp da biraz operatörünüzü ve netinizi geliştirmeye çalışın.....................

 • 01 Temmuz
  12:57

  Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.