Vodafone Çekmeyen Hattına Ceza Parası İstiyor!

Kadir Ali Ş. |

1 hafta önce benin referansımla ağabeyimin almış olduğu 2 Vodafone Red Classic tarifeli hattı kullanamıyoruz. Hattın kullanıldığı iş yerinde ve evde telefon çekmiyor. Bağlantılar sürekli kesiliyor, arayanlar ulaşamıyor. Sesler çok bozuk şekilde gidiyor. Ev ve iş yerinden bahsediyorum ki, bu günün en az 18-20 saati demektir.

Gün boyunca kullanamayacağım dakika, sms ve internet paketi için ben neden para vereyim?Üstelik, aldığımızdan beri yani 1 haftadır bu sorunu yaşıyoruz ve yetkililerle görüşüyoruz ama sorunlar hala çözülmüyor. Ben şimdi hattımı iptal etmek istediğimi söylediğimde ise ceza parası isteniyor.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  20:30

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  24.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 21 Mart
  15:43

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.”


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."