Vodafone Çekim Ve İnternet Kalitesi İyi Değil!

Murat S. |

İnternetim çok ağır bulunduğum ortamlarda hat bir çekiyor bir çekmiyor. Örneğin 7.katta telefon servis dışı oluyor. İnternette bir sayfayı açmam dakikalarımı alıyor. Müşteri hizmetlerini ilk aradığımda güncelledik düzelecek dediler. Düzelmedi. İkinci kez aradım sistemlerinde hata varmış sonra arayacakmışım. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Hız Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat S.
  21 Ocak
  20:24

  Bana geri dönüş falan yapılmadı müşteri temsilcilerinizden de sınden de memnun değilim

 • 22 Kasım
  22:32

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 22.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından “542” yada “444 0 542”, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "444 0 542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 11 Kasım
  13:32

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.