30 Ocak 2014

Vodafone Çekim Sorunuyla İlgilenmedi.

Bundan yaklaşık 3 hafta önce Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Manisa merkezde yaşadığım halde neden telefonum hiç doğru düzgün çekmiyor diye. Müşteri temsilcisi tamam dedi kaydınız alınmıştır dedi size en geç 12 gün içerisinde dönülür dedi ama aradan 3 hafta geçti ne arayan var ne soran. Arkadaşta aynı dertten muzdarip idi. En alt katta hiç çekmediği de oluyordu çoğu zaman oda aradı 3 ay önce falan ona da aynı şey söylenmiş ama sonuç aynı. Ben şunu anlayamam bir kere hadi köyde yaşasam baz istasyonu eksikliği der geçerim ama Manisa'nın göbeğinde olmaz. Bari en azından bizi adam yerine koyup bir dönüş yapsalar idi. Not: şu an Turkcell'deyim.

Veysel 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön