16 Mayıs 2013

Vodafone Çekim Sorunuyla Alakalı Bir Faaliyet Göremedim!

Geçen gün buraya Aydın'ın ortasında çektiğim şebeke sorununu ilettim. Vodafone ilk dönüşümünü yaptı ve mesaj yazdı yapmam gerekenleri söyledi bende yaptım yani işin açıkçası benden koordinat istedi bende verdim ve hala bana dönüş yapılmış değil ben şebeke probleminden dolayı dışarıda yani sokakta konuşmak zorunda kalıyorum. Sonuçta benim özelim var iş görüşmem var vesaire bunları sokakta mı görüşmeliyim ? Para alırken affetmeyen bu sektörler neden sorun olduğunda üzerinde durmuyorlar ve halletme yoluna gitmiyorlar anlamış değilim , Cevap vermek demek bir mesajla geri dönmekse ve sorunu halletmemekse evet Vodafone benim sorunumu halletti!

Talip 45 Okunma

Cevaplar

  • Talip21 Mayıs 2013

    Bana bir mesaj göndermişsiniz herhangi bir sorun yok diye ne yani ben yalan mı atıyorum ben buraya zevkine mi mesaj atıyorum demekki bir problem var telefonumda sorun diyeceğim 2000 tl para verdim o çekmiyorsa hiçbir telefon çekmez , madem sorun yok gelin benim bulunduğum yerden konuşun ben yalan atıyorum ya malum size göre . . .

  • Vodafone Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu , sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön