17 Eylül 2013

Vodafone Çekim Sorununu Çözemiyor!

Şu son yıla kadar değiştirmeyi düşünmüyordum bu yıl Vodafone'nun kapsama kalitesi % 0.00. Defalarca kez bunu mail ve müşteri hizmetlerinize ulaşarak durumu ve şikayetimi dile getirdim. Iphone 5 kullanıyorum hattınızı değiştirin dediler değiştirdim, sim kartı değiştirin dediler değiştirdim, cihaz değiştirin dediler değiştirdim, ikamet adresimi aldılar bölgedeki baz istasyonları desteğiyle oyaladılar telefonuma 3G yapılandırma ayarları gönderildi. Benim telefonumun şebekesi hemen hemen her gün servis yok moduna geçiyor. Üstelik görüşmelerim sürekli kesiliyor red ayrıcalıkları diyorsunuz normal şebekeyi alalım da iş red ayrıcalıklarına kalsın yeter artık paramızla yalvarıyoruz.

Fadime 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmalar sağlanmış olup,teknik birimlerce iyileştirme çalışmalarının devam ettiğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön