05 Kasım 2014

Vodafone Çekim Sorunu Var!

Yaklaşık 15 yıldır Vodafone kullanıyorum, 4 Levent Sanayi Mahallesinde oturuyorum. 1 hafta önce taşındığım 3 kat dairemde hiçbir şekilde çekmiyor. Vodafone denizin ortasında reklam yapacağına şehir merkezlerinde her noktada çekip çekmediğinden emin olun. Eğer sorunum devam eder ise ne yazık ki operatör değişikliği yapmak zorunda kalacağım. Ayrıca eşimde 6 yıl önce Vodafone'a taşıdı numarasını ne yazık ki onunda hattın da aynı sorunu yaşadığımız için ikimizde farklı bir operatöre numaramızı taşımayı düşünüyoruz çünkü telefonlarımız evde hem kapalı görünüyor hemde hiçbir şekilde internet kullanamıyoruz. Telefonlarımızda bazen hiç sinyal olmuyor. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Pınar 205 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön