Vodafone Çekim Sorunu Düzelmedi!

Mehmet G. |

30/12/2011 de Vodafone 14 hattımı taşıdım şebeke sorunu vardı bildirdim en kısa sürede bu sorunun sona ereceğini söylediler tarafta dünya devi olunca bizde güvendik. Ancak tam 16 ay geçmesine rağmen ne şebeke düzeldi ne kalite arttı birde esnaf olduğumuz göz önünde tutulursa tamemen perişanlardayız. Kalite en dipte, fatura en tavanda. Bize sağlamış olduğu bu mükemmel ötesi(?) hizmet için Vodafone a teşekkür ederiz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Nisan
  14:22

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 25 Nisan
  12:25

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri