19 Eylül 2013

Vodafone Çekim Problemini Çözemiyor!

Uzun süredir Vodafone faturalı hat kullanıcıyız firmamızın Denizli merkezde bulunmasına rağmen (kapsama alanı içinde ) şahıs ve şirket hatlarımızın mağaza içerisinde görüşmelerimizde sesimiz karşı tarafa kesik veya hiç gitmemektedir.

Şebekede çekmemektedir.Bu şikayetimizi Vodafone'a bildirmemiz halde yaklaşık 1 aydır bu sorun devam etmektedir.Bize cevap olarak da araç trafiğinin yoğun olduğu baz istasyonlarının yetersizliği vs.. gibi cevap aldık ve sorunun çözülemeyeceğini bize ilettiler.

Bu durumda taahhüdümüz olduğu için başka operatöre geçemiyoruz. Vodafone tarafından mağdur durumda olduğumuzu bildirmek istedik.

Ulviye 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön