28 Kasım 2013

Vodafone Çekim Kalitesinden Memnun Değilim!

Yaklaşık iki hafta öncesi hattı Vodafone'a taşıdım. İki haftadır hat çekiminden memnun değilim. Evim Ankara Akdere General Zeki Doğan Mah.'sinde. Kesinlikle çekiminden hiç ama hiç memnun değilim. Konuştuğum insanların yüzüne telefon kapanıyor çok mahcup oluyorum.Ben hattı taşırken 1 yıllık taahhüt istediler.

Bende başıma bunların geleceğini nereden bileyim seve seve kabul ettim ama şimdi hiç memnun değilim. Madem böyle çekim sorunları var milleti neden 1 yıllık ipotek altına alıyorlar? Eğer ki hattı iptal ettiremezsem kanuni yollara başvurmak zorunda kalacağım... Türkiye'nin başkentinde şu sıkıntıya bak. Bir daha Vodafone hat mı tövbeler olsun!

Şevket 272 Okunma

Cevaplar

  • Şevket03 Aralık 2013

    Bana bir aylık bir süre verdiler çekim sorununu bir ay içinde çözeceklerine dair eğer çözüm bulunursa çok sevinirim yok bulamazlarsa kanuni yoldan hakkımı arayacağımı kendilerine ilettim dün tarih 02.12.2012 02.01.2014 tarihi akşamına kadar bekleyeceğim ....şikayetim var a sonsuz teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi02 Aralık 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 02.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön