01 Ekim 2014

Vodafone Çekim Gücü Yetersiz!

21-04-2014 tarihinde hattımı Vodafone'a taşıdım. İlk ay deneme sürecinde hattım gayet güzel çekiyordu. Taahhüt verdikten sonra hat çekmemeye başladı. Bende buna istinaden Vodafone çağrı merkezine 4-5 ay içinde 10 kere başvuruda bulundum. Sim kartınızda sorun olabilir dediler değiştirdim. Lakin hala çekim sorununu aşamadım.

Çağrı merkezini hala sürekli arıyorum ve bana doğru dürüst cevap bile vermiyorlar. Ben hattıma her ay 80 TL ile 160 TL arasında para ödüyorum. İstanbul'un göbeği denilebilecek Fatih'te 4. kattaki evimde telefon çekmiyor. Artık şikayet talebi açtırmaktan bıktım. Artık bu sorunuma bir çözüm bulmasını istiyorum. Ya da kontratımı aleyhinize iptal edin.

Ercan 3.134 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 01/10/2014 14.05 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön