18 Mart 2013

Vodafone Çekim Gücü Az!

Esenyurt ta Fatih mahallesinde Vodafone evimde çekmiyor. Defalarca Vodafone u aradım ama gelip bir yerden ölçüm alıp herhangi bir sorun olmadığını söylüyorlar. Artık çıldırmak üzereyim bu kış gününde evi değiştirmeyi bile düşünüyorum.

Orçun 40 Okunma

Cevaplar

 • Orçun 01 Mayıs 2013

  hala evimde telefon hiç çekmiyor rezil oldum birde boy boy reklamlarda %99,5 kapsama alanında yazıyorsunuz utanmadan.

 • Orçun 01 Nisan 2013

  bana bir mesaj geldi ve bölgeye yeni bir baz istasyonu yapılması planlanmaktadır yazıyordu. acaba ne kadar sürede yapmayı planlıyorlar sürecin ne kadar sürdüğünü bilmiyorum ama artık çıldırtıyor. hele birde biraz yağmur varsa sinyal gücü iyice düşüyor. neyse ya sanki umrunuzdaydı.

 • Vodafone Temsilcisi21 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz.Bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmalar yapılmış olup,.şebeke iyileştirme projelerimiz kapsamında değerlendirilmeye alındığını ve bu yılın yatırımında bölgede kurulması planlanan yeni bir baz istasyonu olduğununun bilgisini iletmek isteriz Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Orçun 19 Mart 2013

  detaylı incelemeyi lütfen gelip benim evimden yapın gidip dışarıdan ölçüm sonra yaptık sıkıntı yok demeyin. İstanbul'da bahsediyoruz dağın başı değil burada da çekmeyecekse nerede çekecek lütfen gelip yerinde gerekli ölçümlerinizi yapınız.

 • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön